• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Cafe des Ducs 1 Canvas Art by Alan Blaustein, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Cafe des Ducs 1 Canvas Art by Alan Blaustein, бел мат, црна рамка

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Кафе des ducs 1“ платно уметност од Алан Блаустин, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Алан Блаустин. Тема : пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне