• Свеж
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Современа природа Пејзаж сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од obејкоб Грин

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Современа природа Пејзаж сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од obејкоб Грин

DEN 2015.20

Од стока
Во продавницата

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Модерна уметност; Дрво; Растенија; Природа, апстрактна, вегетација. Дизајн од obејкоб Грин.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне