• Свеж
Подобри домови и градини Ешбрук, отворено, тиково трпезариска маса од Дејв и enени Марс

Подобри домови и градини Ешбрук, отворено, тиково трпезариска маса од Дејв и enени Марс

DEN 8159.84

Од стока
Во продавницата

Соберете ги пријателите и семејството околу нашата прекрасна трпезариска трпезариска трпезарија! Со прекрасна природна завршница и стил на фарма-куќа, оваа маса е совршен центар за секој забавен простор на отворено. Исто така е неверојатно цврсто, така што можете да уживате во јадење на отворено за наредните години. Плус, може да седи до осум гости, што го прави идеален избор за големи собири. Оваа табела, исто така, совршено одговара на тиковите трпезариски столици од колекцијата Дејв и enени Марс, продадена одделно. Карактеристики : Прекрасно конструирано со 100% дрво од тиково дрво. Цврста маса што зафаќа до 8 столчиња. Координира со стол за јадење од Better Homes & Gardens, Collection Dave & Jenny Collection. Пространа табела што има различни јадења на вашиот празник. Засилен дизајн со чадор дупка за забава во градина. Бара рамна површина за да се соберат, вклучени упатства и хардвер. Идеално за внатрешна и надворешна употреба. Димензија на производот : 90 "l x 44" w x 30 "ч. Боја : природна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне