• Свеж
E. Wilson Inc 6. држачи на лапуа - пакет

E. Wilson Inc 6. држачи на лапуа - пакет

DEN 175.84

Од стока
Во продавницата

Носителот на случајот го држи случајот за кастрење, преиспитување на џебот од буквар, пренасочување на вратот и дебагирање со нашата униформа алатка за дебагирање. Л.Е. Носителот на случајот Вилсон Тример обезбедува крајна точност и униформност за намалување на вашите случаи. Уникатниот дизајн на носителот на случајот го поддржува телото на случајот. Носителите на случајот се прецизно произведени за постојани резултати. Да се ​​користи со L.E. Вилсон Случај Тример - Се продаде одделно. Вклучува отпуштени и нови сопственици на случаи. Л.Е. Вилсон АД 6мм/6,5 x 47 држачи на кутии Лапуа - 2 пакет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне