• Свеж
Време и време женски плоштад врат ребрестиот врв, големини S-3XL

Време и време женски плоштад врат ребрестиот врв, големини S-3XL

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Врвовите на квадратниот врат се на врвот на саемот за трендови и плоштад оваа сезона. Добијте ги вашите од време и TRU - совршена позадина за вашите омилени додатоци. Изработено во мека лента плетена за малку текстура, за најновите панталони со широко нозе до вашите омилени фармерки за подигање. Само на. Материјал : 92% рајон/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : квадратен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека плетена ткаенина од ребра. Womenенски квадратен врат ребро од време и вистинито.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне