• Свеж
Потпис од Levi Strauss & Co. Момци со двојни џебни панталони, големини 4-18

Потпис од Levi Strauss & Co. Момци со двојни џебни панталони, големини 4-18

DEN 287.68

Од стока
Во продавницата

Потписот од двојните џебни панталони на Леви Штраус и Ко Бојс Момци се помеки, построги преземања на класични панталони. Флексибилната, ткаенината за дишење и еластичната половината го одржуваат удобен, дури и во потопло време. Дарежливо големи џебови од свинско месо пред, џебови на лепени во грб и џебови со прицврстувачи на името на надворешната страна на секоја екрани за складирање на нозете, закуски и играчки. Ножевите плети околу коленото овозможуваат трчање, скокање и полесно движење. 98% памук, 2% еластан. На половината/пораст. Вклопување. Twill. Потписот од двојните џебни панталони на Леви Штраус и Ко Момци се помеки, построги преземања на класични панталони. Флексибилната, ткаенината за дишење и еластичната половината го одржуваат удобен, дури и во потопло време. Дарежливо големи џебови од свинско месо пред, џебови на лепени во грб и џебови со прицврстувачи на името на надворешната страна на секоја екрани за складирање на нозете, закуски и играчки. Ножевите плети околу коленото овозможуваат трчање, скокање и полесно движење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне