• Свеж
Облека за удобност женска лабава маичка фустан со маица со V-врат

Облека за удобност женска лабава маичка фустан со маица со V-врат

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Овој фустан со маица со кратки ракави V врат е дефиниција за стил и удобност. Совршено за одмор за викенд или пријатна ден, овој разноврсен лабав фустан е лесен за стил нагоре или надолу за секоја пригода и нуди ласкаво вклопување за сите бројки. Obенски лабав вклопен фустан со маица со V-врат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне