• Свеж
Дрвени лекови за постелнина поддржуваат рамка за кревет со Trundle & Headboard близнаци со големина на платформа за дома, бело

Дрвени лекови за постелнина поддржуваат рамка за кревет со Trundle & Headboard близнаци со големина на платформа за дома, бело

DEN 1423.84

Од стока
Во продавницата

Опис : Оваа рамка за кревети е направена од висококвалитетно борово дрво со сос од иверица и шини, што е од цврстина и издржливост. Постеперот има кревет за тревога под креветот, што е заштеда на простор и совршено за спиење, и може да се пристапи Од која било страна. Рамката за кревети опремена со склопена табла и подножје, нудејќи безбедност и стабилност за вашите деца. Сите рабови и агли се совршено изшкуркани за да избегнат спојници или повреди на кожата, а истовремено даваат и подобрено, мазно чувство. Компактниот дизајн го прави овој кревет рамка многу погодна за мали станови и можете да го преместите креветот со леснотија. Спецификација : Боја : сива, бела.Проид Големина : 79,5 x 42 x 33.5inch (L X W X H). Тежина : 68.3 bs.packing : 81.1 x 14,2 x 5,9inch (l x w x h). G./n. Тежина : 74,9/68,3 фунти. Материјал : Цврста конструкција на борови дрво со лекови и шини од иверица, панел за панели за панели. Дрвени лекови за постелнина поддржуваат рамка за кревети со платформа за близнаци со двојка и табла за дома, бело.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне