• Свеж
Време и време на женска потпетица за каиш

Време и време на женска потпетица за каиш

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Суштински дел од која било облека, чевлите се најдобриот пријател на девојчето со причина. Можете да танцувате во нив. Можете да работите во нив. И шансите се дека сте имале фер удел во незаборавни моменти во нив, исто така. Со ова време и потпетици за една лента за жени, ќе имате доверба да го однесете патот помалку патуван без да жртвувате стил или удобност на патот. Се одликува со единечен дизајн на ленти што го опфаќа ова парче со рафинирана елеганција, додека уникатната структура обезбедува секогаш да имате цврсто стоење. Време и TRU женски еден каиш пета : 100% ПУ го горниот; 100% надворешна плоча на TPR. Чевли. Пета. Дизајн на единечна лента. Достапно во разновидни бои. Избришете чиста со влажна крпа кога е потребно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне