• Свеж
Асиметрична табела за асиметрична табела во средниот век

Асиметрична табела за асиметрична табела во средниот век

DEN 575.84

Од стока
Во продавницата

Одликувајќи се со чист, архитектонски дизајн, асиметричната табела на Modrn од средниот век нуди модерен акцент за вашата ноќна ноќ или крајната табела. Оваа табела за ламба има засилена, отворена метална рамка во црна завршница. Беж полиестерска сенка е суспендирана во центарот и ја имитира асиметричната форма на рамката. Лесниот, чист кабел е опремен со прекинувач за вклучување/исклучување за работа. Вклучена е потребната сијалица со 40-вати LED сијалица, така што можете да ја прикажете оваа ламба веднаш. Дел од ексклузивната колекција за преродба во средниот век, оваа табела ламба добро ќе се координира со други едноставни скандинавски мебел и декор. Ставете еден до вашиот тросед или пар од двете страни на вашиот кревет. Колекцијата за преродба на средниот век Modrn дише нов живот во трендови на фрлање назад. Чисто-поставените парчиња се инспирирани од данскиот дизајн, кој ја слави функцијата пред формата. Бледо тонови на дрво и отворени, геометриски рамки за жица му даваат на вашиот простор стил што изгледа во иднина со кив до минатото. Севкупни димензии : 16 W x 16d x 32,25h во . Димензии на сенка : 6 дијамант. Во . асиметрична метална рамка. Металот има црна завршница. Засилена полиестерска сенка во беж. Црн кабел опремено со прекинувач за вклучување/исклучување. Бара една LED -сијалица од 40 W E26 (вклучена). Дел од ексклузивната колекција за преродба на средниот век Modrn.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне