• Свеж
Декоративна серија за фрлање на меки текстурирани ленери за фантоскоп, декоративна перница за фрлање, 22 22

Декоративна серија за фрлање на меки текстурирани ленери за фантоскоп, декоративна перница за фрлање, 22 22

DEN 239.84

Од стока
Во продавницата

Овие серии за декоративни лесни за лекови со меки текстура на фантоскоп ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во 4 големини (12 "x20 ", 18 "x18 ", 20 "x20 ", и 22 "x22 ") и 15 бои (беж, сина, розова, зелена , Портокалово, сиво, жолто, кафе, бело, итн.). Овие трајни перници доаѓаат со перници и инсерти изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Нивните силни и невидливи патенти се лесни за поштенски и отпакувачи без да влијаат на уникатниот изглед на текстура на перниците. Овие перници се лесни за миење и грижа, како машина, така и со рака што се мијат без намалување. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи. Перница ги покрива со инсерти. Дизајн : текстура на Бурлап. Материјал : мешавина од полиестер и полиестер со висок степен. Големина : 22x22 инчи/55х55 см. Боја : Портокалова. Број : Сет на 2. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. И машината и раката што се перат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне