• Свеж
Luv Бетси од Бетси nsонсон женски црна Харли мини барел крст со чанти

Luv Бетси од Бетси nsонсон женски црна Харли мини барел крст со чанти

DEN 320.00

Од стока
Во продавницата

Мини чанта со многу стил. Оваа симпатична чанта со мини барел крст од Лув Бетси од Бетси nsонсон се издвојува со својот дизајн на секвенци и детали за лицето со хардвер со златен тон. Лесно за носење со двојни рачки, оваа мини чанта има отстранлив каиш за вкрстување за да се движи наоколу без раце додека ги држи вашите најважни работи. Материјал : Вештачки материјали. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 7-1/4 "W x 5-1/4" H x 2-3/8 "D. Ширина се мери преку дното на торбата . Тип на рачка : Двојни рачки; Отстранлив ремен. Затворање : Затворање на поштенски . Надворешни детали : Детали за продолжение; Дизајн на лице со злато-тон. Детали за внатрешни работи : Нарачани со контрастни отпечатоци. Women'sенски Harley Mini Barrel Crossbody Hand од Лув Бетси од Бетси nsонсон.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне