• Свеж
Време и Тру, плетенка со две бендови со слајдови со стапала

Време и Тру, плетенка со две бендови со слајдови со стапала

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Балмините детали зрачат со плажа вибрати цела сезона со времето и да се извлечат два сандали со слајдови со нозе. Изработени за удобност со меморија подножје, овие сандали продолжуваат со вас на и надвор од брегот. Лизгачки стајлинг. Две ленти со ленти. Удобно стапало. Рачно изработено горно и надворешно. Избришете чиста. Увезени. Две бендови лизгаат сандали за жени од време и Тру.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне