• Свеж
Плоча со диња со дијаметар од 10 , пакувања

Плоча со диња со дијаметар од 10 , пакувања

DEN 455.84

Од стока
Во продавницата

Овие 10 -инчни забавни плочи имаат забавен, класичен стил во светли, смели бои совршено прилагодени за вашите забавни потреби. Сите се направени од полипропилен материјал кој е лесен и отпорен на распрскувачки. 10 "Дијаметар од диња, 1 пакет : Димензии : 10" L x 10 "W x 1" H (25,4 cm x 25,4 cm x 2,54 cm). БПА бесплатно. Координирање на големи и мали чаши, големи и мали чинии на располагање. Достапно во 4 бои. Содржина на материјал : Полипропилен пластика. Инструкции за нега : Врвна машина за миење садови безбедно, немојте да се микробранови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне