• Свеж
Папка за машка пад на Лугс, патика

Папка за машка пад на Лугс, патика

DEN 591.84

Од стока
Во продавницата

Запознајте го Drop LO, модерно ажурирање на класичната патики со низок врв. Разноврсен додаток на вашиот плакар, овие лесни и издржливи патики имаат украсно стих на горниот и контрастниот гумен ѓон за да обезбедат удобност со секој чекор. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетичка кожа горната. Гума надворешна плоча, вулканизирана. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување. Поставата за дишење. Подготвена јака за удобно вклопување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне