• Свеж
Stuple Industries Вера над стравот Религиозна калиграфија во форма на цветни гранични графички уметнички галерии завиткани платно печатење wallидна уметност, дизајн од Кеј?

Stuple Industries Вера над стравот Религиозна калиграфија во форма на цветни гранични графички уметнички галерии завиткани платно

DEN 1055.84

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : графики; Цветен дизајн; Образец; Религиозен; Духовно. Дизајн од Кејти Дукет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне