• Свеж
Нанко n 20 7- -ATV UTV гума

Нанко n 20 7- -ATV UTV гума

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Nanco N700 е гума на Knobby ATV/UTV со дизајн на пристрасност. Кноби шари се обвиткува наоколу на рамената и страничните страни за извонредна латерална влечење. Единствени, „Dimple Knobby“ Lugs ја зголемуваат способноста за зафаќање и прицврстување. Дизајнот на флотација со низок притисок дистрибуира тежина за лесно да ги поминувате меките површини. 2-рејтинг.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне