• Свеж
Цигански кршен влошен кујнски прозорец завеса 24

Цигански кршен влошен кујнски прозорец завеса 24

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Дополнете го рустикалниот или класичниот стил на декор на вашиот дом со овие атрактивни цигански смачкани од гласови кујнски прозорци. Донесете елеганција во вашата кујна или бања со класичните буфални завеси завеси. Ниво и вредности се продаваат одделно, така измешајте и совпаѓајте за да го завршите вашиот сет денес! Изберете од : 12 "прилагодена валанс, 24 " Ниво завеса пар, или 36 "" Ниво завеси пар. Дополнете го рустикалниот или класичниот стил на декор на вашиот дом со овие атрактивни цигански мелени Voile Ruffle Кујнски прозорец завеси. Донесете елеганција во вашата кујна или бања со класичните буфантни завеси завеси. Ниво и вредности се продаваат одделно, така измешајте и совпаѓајте за да го завршите вашиот сет денес! Изберете од : 12 "прилагодена валанси, 24" пар за завеси од нивото или пар 36 "ниво на завеса. Материјал : 100% полиестер. Излитена шик. Изградба : 1,5 "џеб на прачка. Нега на ткаенина : Машинска миење ладна вода, нежен циклус, без белило, суво на линијата . Димензии : 24" Ниво : 2x - 24 "H x 30" W секоја - 60 "Вкупно ширина. 36" Ниво на ниво : 2x - 36 "h x 30" w секој - 60 "Вкупно ширина. Валент : 1x - 12" H x 60 "W.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне