• Свеж
Elle Home Noir Tier Tier Spa кула за складирање на полица во црна боја во црна боја

Elle Home Noir Tier Tier Spa кула за складирање на полица во црна боја во црна боја

DEN 1359.84

Од стока
Во продавницата

Користете ја оваа спа -кула за домашни нор 3 ниво за да создадете дополнително складирање и организација на кој било простор. Додадете ја вашата бања за да држите крпи и сапуни. Големината е совршена за големи шишиња или помали лосиони. Едноставниот, тенок дизајн ви овозможува да ја додадете оваа кула за складирање во која било просторија во вашиот дом, исто така. Ставете во спалната соба или канцеларијата за да организирате додатоци. Бесплатно стоење за да можете да го преместите каде и да сакате. Современиот дизајн се вклопува во кој било декор и неговиот издржлив материјал и отпорен на 'рѓа, го прави долготраен и сигурен. Димензии : 10.12 ”x 5,83” x 28.19 ”. 3 корпи за ниво. Бесплатен дизајн. Се спротивставува на влагата и 'рѓата. Издржлива челична конструкција. Дизајнирано да држи големи шишиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне