• Свеж
Callaway Chev Chev Charcaual, бела и портокалова спортска опрема за голф, стојат торба

Callaway Chev Chev Charcaual, бела и портокалова спортска опрема за голф, стојат торба

DEN 3504.00

Од стока
Во продавницата

Елегантна и лесна торба за штанд, Callaway Chev има смела графика, изобилство на складирање и 4-насочна клупска организација со голема вредност. Торбата за штанд на Callaway Golf Chev е опремена со сите карактеристики и џебови што ви се потребни за да ги задржите сите ваши опрема за голф организирана и лесна за пристап. Оваа торба за голф Callaway има средно 4-насочен врв со поделби со целосна должина за да ги разделите вашите клубови, и 6 џебови, вклучувајќи два џебови со облека со целосна должина и џеб отпорен на вода, велур, џеб за да ги одржувате вашите скапоцени предмети безбедни додека уживате на отворено. Прицврстувањето на ракавицата за кука и јамка ги одржува вашите ракавици лесно достапни за кога е редот да занишате. Тежина само од 4,6 фунти, торбата за штанд Challaway Golf Chev е само вистинската големина за топење заедно со вас на курсот или да се складира во количката. Торба за спортска опрема за голф Callaway Charcoal : Среден 4-насочен врв со поделби со целосна должина. 6 џебови, вклучително и џеб со вредности на вредности, изолиран џеб за шише со вода и голем џеб за облека. Прицврстување на ракавици за кука и јамка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне