• Свеж
Loveубовта на печатената чипка на сади на Сади

Loveубовта на печатената чипка на сади на Сади

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Овој женски печатен фустан од чипка од Loveубовта Сади излегува на врвот. Тој разгледува модерен стил кој танцува над ткаена силуета без ракави со навестување на фрун. Длабокиот V-врат и предниот дизајн на чипка додаваат уникатен допир на ова парче облека. Печатениот фустан без ракави на Sadубовта Сади е достапен во две стилски опции во боја и доаѓа во низа големини, овозможувајќи ви лесно да изберете соодветно вклопување. Спарете го со омилените сандали или потпетици за да создадете елегантен, софистициран изглед. Loveубов Sadie Women'sенски печатен фустан од чипка : Мерења на модели : Висина 5'9,5 ", биста 34" б, половината 25 ", колкови 35". Моделот носи големина S. без ракави. Дизајн на V-врат. Намалување на коленото. 100% полиестер. Грижа : Рачно миење ладно, не бели; Не паѓајте суво; ладно железо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне