• Свеж
Службени индустрии Светло зрачење Иако пченица поле Фотографија Металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од Сузан Бол

Службени индустрии Светло зрачење Иако пченица поле Фотографија Металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност,

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : трева, растение, трска, жито, поле, рурална, фотографија, сончев. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка . Дизајн од Сузан Бал.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне