• Свеж
Без граници на долгиот ракав на јуниорите, се потсмеваат на врвот

Без граници на долгиот ракав на јуниорите, се потсмеваат на врвот

DEN 345.28

Од стока
Во продавницата

Додавањето на овој потсмев на вашата облека е одлична идеја да ја освежите вашата зимска колекција. Не само што може да помогне да се загрее за вашето тело, туку и да ви помогне да добиете модерна да барате мулти активности, да излезете со пријателите или да работите во канцеларијата .. изработено од мек, но сепак издржлив полиестер со мала количина спандекс за дополнително истегнување и сообразност. Со едноставен дизајн, но никогаш не е надвор од модата, оваа ребра-плетена горните парови лесно со најразлични дното за да се создаде софистициран и елегантен изглед на ладно време. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. опремена. Сместете го стилизирањето на пуловер. Ткаенина за истегнување на текстура со ребра. 92% полиестер, 8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Исмејуван ребрестиот врв за јуниори од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне