• Свеж
Атлетски дела Машки и големи машки џегерки со праска од Jerseyерси, до големина 3XL

Атлетски дела Машки и големи машки џегерки со праска од Jerseyерси, до големина 3XL

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Без пот. Jerseyерси џогери од атлетски дела ја градат вашата игра за атлетизирање лесно, бидејќи стилот и удобноста одат рака под рака. Со мекост и ткаенина за истегнување, овие џогери брзо стануваат главен дел за вашата гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Повлечен стил. Еластична половината; Врза за влечење. 2 странични џебови. Мека ткаенина од праска; ДОГОВОР. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Машки Jerseyерси џогери од атлетски дела.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне