• Свеж
Иновација дискови голф Макани

Иновација дискови голф Макани

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Кажи Алоха на Макани. Макани е Хавајски за "Одличен ветер ". Макани е дизајниран да вози ветре и земја каде што ќе го фрлите. Макани ќе ве направи подобри во фрлањето на летачки дискови воопшто. Ниска тежина и чиста вистинска динамика на летот ќе ја развијат вашата форма на фрлање. Макани е совршен за забавна случајна игра. Но, разноврсноста е средното име на Макани. Играјте улов, крајно, па дури и голф со диск со овој разноврсен флаер. Иновација Диск голф Макани.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне