• Свеж
Stuphel industries grabte labte get Cozy фраза графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од lil 'rue

Stuphel industries grabte labte get Cozy фраза графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. Уметничките дела се однесуваат на : пријатна, фраза. Дизајн од Лил Руе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне