• Свеж
Софија фармерки, женски Мелиса Високиот пораст Флеј Фау велур фармерки

Софија фармерки, женски Мелиса Високиот пораст Флеј Фау велур фармерки

DEN 319.04

Од стока
Во продавницата

Силуетата на одблесокот на ногата, финиш во форма на велур, копчето за летање-софија фармерки го прави тоа повторно со дното нанесено со допир инспириран од 70-тите години. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : El Corte Acampanado, El Acabado Inspirado en Gamuza, La Bragueta de Botons… Sofia Jeans lo Logra de Nuevo dándole a estos pantalones un to toque de años 70. Исклучувач на исклучоци. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс/95% полиестер; 5% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : тенок вклопување низ половината и бутовите; Флерот се вклопува од коленото до полите/тале Адеадо а ла Алтура де ла Синтура и Лос Мусос; Корте Акампанадо Десде Ла Родила Хаста Ел Рудо. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 33,5 ”inseam/tiro alto; 33,5 ”де Ларго де претприемач. Затворање : летање на копче/Bragueta de Botones. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : Мека финиш инспирирана од велур/акабадо инспирадо en suave gamuza. Белешка : Оваа ставка има тенденција да работи мала; Предлагаме да нарачате големина за совршено вклопување. le Sugerimos ordenar una talla más para el talle Perfecto. Зошто ќе го сакате : Заврши инспирирана од велур се оддалечува од тексас блуз со гроздобер изглед. Фармерки од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне