• Свеж
Безжични 1 винил мини ролетни сјајни сиви 69 w 48 ч

Безжични 1 винил мини ролетни сјајни сиви 69 w 48 ч

DEN 863.84

Од стока
Во продавницата

Производ каде што не мора да жртвувате стил за заштеда, нашите винилни ролетни доаѓаат во популарни бои за елегантна завршница, овозможувајќи ви лесно да го пронајдете совршен третман на прозорци .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне