• Свеж
Современа област за килим геометриски сина, сива распрскувачка затворен простор лесен за чистење

Современа област за килим геометриски сина, сива распрскувачка затворен простор лесен за чистење

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Земете го овој современ дијамантски геометриски килим во затворен простор за смела изјава. Исечете и купот на јамка, дајте му дополнителен карактер. Вакуум на поставување на висок куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да избегнете да ги разгалите рабовите. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Современ килим со 2x3 (2 'x 3') геометриски сина, сива расејување на затворен простор лесен за чистење. Добро одговара за влез, фоаје, влез, влезна врата. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен современ стил со примарна сина сенка и сиви акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне