• Свеж
Редовен пакет со кратки ракави за ракав

Редовен пакет со кратки ракави за ракав

DEN 265.28

Од стока
Во продавницата

Ако барате одлична основна маичка за мажи - тогаш проверете ги едноставните, но удобни кошули од Georgeорџ. Задолжително за секој човек. Оваа маица е мешавина од памук/полиестер - убава и кул за лето или за положување. Достапно е во разни бои. Изградете ги вашите слоеви почнувајќи од основите на оваа маица за мажи на екипаж од Georgeорџ со удобно редовно вклопување и кратки ракави. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина M. редовно вклопување. Екипаж. Кратки ракави. 65% рециклиран полиестер/35% памук. Машина за перење. Увезени. Машка маица од Georgeорџ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне