• Свеж
Пуритан - Голема машка кошула

Пуритан - Голема машка кошула

DEN 655.84

Од стока
Во продавницата

Кога времето ќе се олади, тргувајте во вашите маички подолги ракави и исмејувајте ги вратот. Памучен дрес со средна тежина, се потсмева со долги ракави со вратот со врзани манжетни памук без јака. Машинско миење; Трбајте суво. Увезени исто така достапни во повеќето продавници на Вол-Март.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне