• Свеж
Сонувај за мене крошна за циги играчки, сина, унисекс

Сонувај за мене крошна за циги играчки, сина, унисекс

DEN 735.52

Од стока
Во продавницата

Сон на мене Зиги крошна помага да се заштити бебето од штетните зраци на Сонцето Ува и УВБ. Тоа е половина од решетката и половина од ткаенината може да биде корисно како сонце и видливост. Зиги крошна лесно се придава на вашето преносно пенкало за игра по потреба. Кога не е во употреба, се склопува компактно за лесно да се вклопи во вашата торба за складирање на игра. Преносни играчи и крошна се продаваат одделно, како и сет, побарајте модел#4434 за збир на игра со крошна, поставување и преклопување во секунди . густо залепен под, удобно за бебе за време на игра . доволно широко Сместете ги родителите внатре со своите малечки за играње или време на приказна . чисти wallsидови од мрежа за свеж проток на воздух и видливост . Вклучена торба. Крошна со половина мрежна и половина ткаенина за да се задржи малечката безбедна од грешки или сончева светлина (продадена одделно) . се среќава со стандардот ASTM F406-17.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне