• Свеж
Уметничка наметка ноар, галерија завиткана од платно од Холи Воџан

Уметничка наметка ноар, галерија завиткана од платно од Холи Воџан

DEN 696.00

Од стока
Во продавницата

Уметничката облека од облека, галерија завиткано платно од Холи Воџан донесе некаков стил во вашиот дом со овој зачудувачки печатен wallиден уметност. Закачете ја оваа wallидна уметност во Master Suite со колекција на едноставни и елегантни огледала. Додадете малку модерен декор за да ги комплиментирате линиите во уметничките дела. Покажете го овој wallиден декор веднаш до прекрасна бела дневна лежалка со бело постелнина, драпена низ перничињата за модерно место за опуштање. Направени по нарачка. Локално извори материјал. Подготвени да висат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне