• Свеж
Трговска марка ликовна уметност il Grande Orologio v Canvas Art by Alan Blaustein, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност il Grande Orologio v Canvas Art by Alan Blaustein, златна украсна рамка

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Ил Гранде Орологио V“ Канвас уметност од Алан Блаустин, злато украсена рамка : Уметник : Алан Блаустин. Тема : пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне