• Свеж
Maxxis razr MT- LT275 65R 126 123Q

Maxxis razr MT- LT275 65R 126 123Q

DEN 4029.76

Од стока
Во продавницата

Со гуми за патнички автомобил, лесен камион/SUV, автобус, TBR, велосипед, моторцикл, АТВ, тркачки картички, приколка, индустриски и тревник и градина, производот на Максис опфаќа широк спектар на интереси и потреби. Нашата разновидна група на понуди исто така ни овозможува да се фокусираме на младите возачи кои стануваат доживотни клиенти на Maxxis. Знаеме кога тинејџер вози Maxxis на велосипед, АТВ или мотор, тој возач ќе го избере Maxxis за наредните години. Maxxis Razr MT-772 LT275/65 R20 126/123 Q.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне