• Свеж
Девојки од Авиа девојки со ниско сечење чорапи 10-пакувања, големини С-л

Девојки од Авиа девојки со ниско сечење чорапи 10-пакувања, големини С-л

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Искуство премија за удобност и перформанси во Pro Tech Cods Profection Chods на Avia. Нудејќи карактеристика за удобно истегнување за мазна, сигурна вклопување, овие чорапи за атлетски перформанси имаат и мек, перничен ѓон за да се заштити од влијанието и триењето на нозете наидуваат за време на тренингот.Moisture материјал за прикривање ве одржува ладен и сув. Вентилација на мешките : Мешунката за дишење ги одржува нозете ладни и удобни. 10 Pack Pro Tech Sucth Cut за девојчиња. Технологија за елиминирање на свежо HD - мирис. Ѓон на перница за апсорбирање на шок. Влага за губење. Компресија на лак и решетката за дишење. 95% полиестер/ 5% спандекс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне