• Свеж
Лос Анџелес Доџерс - Постер на Коди Белингер, 22.375 34

Лос Анџелес Доџерс - Постер на Коди Белингер, 22.375 34

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Овој тренд меѓународен МЛБ Лос Анџелес Доџерс - Коди Белингер 17 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International MLB Лос Анџелес Доџерс - Коди Белингер 17 wallиден постер : Трендовите Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Клип за постери вклучува две 24 "Пластични шини со блиско ниво со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентични, официјално лиценцирани уметнички дела. Постери Димензии : 22.375" x 34 ".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне