• Свеж
Mens Dryblend 5. Оз., Пакет со маици

Mens Dryblend 5. Оз., Пакет со маици

DEN 327.84

Од стока
Во продавницата

50% преводен памук, 50% полиестер; Влажната ткаенина на ткаенината на ткаенината далеку од телото; Двојно-игла зашивање низ целиот; лесна јака; Етикета за пренос на топлина; прислушувано рамо до рамо; Gildan Mens Dryblend 5,6 мл., 50/50 маица 5 пакет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне