• Свеж
Без граници за џемпер на јуниори

Без граници за џемпер на јуниори

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Во со старото, надвор со новата. Без граници оживува класика со овој безвременски џемпер елек во преголем вклопување со кабелски фронт. Завршено со длабок V-врат, овој елек изгледа толку симпатично слоевито над вашата славна мета или копчето. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Преголема. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : кабелски фронт. Кабелски плетен џемпер елек за јуниори од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне