• Свеж
Nuloom Клои племенски мотив заболен килим, 8 '10 12', светло сиво

Nuloom Клои племенски мотив заболен килим, 8 '10 12', светло сиво

DEN 512.32

Од стока
Во продавницата

Овој килим промовира модерно живеење преку вкусно мешање на неутрали и мазни геометриски обрасци. Appreciateе ги цениме суптилните навестувања на детали што даваат племенски трема и ќе ве натераат повеќе од еден да го разгледате вашиот нов килим. Машината направена од полипропилен, влакна отпорни на дамки и отпорни на избледени, што го прави идеален за области со голем сообраќај во вашиот дом. • Нулум Клои Трибален мотив за опсег на површина

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне