• Свеж
Шекспир грда stik lite inshore 6'6 кастинг шипка, средно тешки, 1 парчиња

Шекспир грда stik lite inshore 6'6 кастинг шипка, средно тешки, 1 парчиња

DEN 511.84

Од стока
Во продавницата

Шекспир грда Стик Лајт Род нуди цврстина во лесен пакет. Висока содржина на графит го прави Шекспир грда шипка за леење на Стик, Лајт -крај, 6'6 “, лесна и чувствителна, додека сè уште ја одржува функцијата. Оваа грда риболов шипка Шекспир, 1 парчиња, има јасен дизајн на врвот што ви дава загарантирана сила и Чувствителност. Врвот за леење, средно тешка, исто така има упатства за врамени од не'рѓосувачки челик и инсерти од не'рѓосувачки челик, што го прави трајно. Покрај тоа, на шипката се карактеризираат со комфорни седишта со празно ролна со аспиратори од не'рѓосувачки челик. Овој Шекспир грдо строга риболов прачка , 1pc, има рачки од врвови од плута за удобност. Шекспир грда stik lite inshore 6'6 ”шипка за кастинг, средно-тешки, 1pc : грд стрик јасен дизајн на врв за загарантирана јачина и чувствителност. Водичи за врамени од не'рѓосувачки челик со инсерти од не'рѓосувачки челик. Удобно-вклопување изложени празни седишта со ролна со аспиратори од не'рѓосувачки челик. Рачки со врвови од плута.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне