• Свеж
Tuphel Industries Chihuahua Телефонски текст Смешно животинско кучиња за сликање wallидна плоча од Сали Б, 10 15

Tuphel Industries Chihuahua Телефонски текст Смешно животинско кучиња за сликање wallидна плоча од Сали Б, 10 15

DEN 508.96

Од стока
Во продавницата

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : Мерки за ставка 10 x 0,5 x 15 инчи. Подготвени да висат - префабрикувана пресек на копчињата за да биде обесена со кој било нокти, завртка или друг основен хардвер што виси wallид. Апликација - Совршен декор додавање на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл. Квалитет - Висок квалитет, рачно завршен литографски печатење на МДФ Вуд. Машински затегнати, фолија завршени рабови за непречен допир . Дизајн од Сали Б.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне