• Свеж
Skechers Men's Sargo Everport Memory Pono Flip Sandal

Skechers Men's Sargo Everport Memory Pono Flip Sandal

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Бидете воодушевени од удобноста и разноврсниот стил на Skechers опуштено Fit® : Sargo - Everport Sandal. Машинска миење, мека мавта со дабови мрежи од горниот дел, во флип-флоп лежерна удобност од 3 точки сандали со акценти за шиење, вегански пријателски, дизајн на перниче за меморија од пена и опуштен дизајн за вклопување за горниот дел од ткаенината за мека решетка. Флип флоп случајна удобност дизајн на сандали. Акценти за шиење. Mossy даб обоена мрежа со детали за шиење на ленти. Зашиени детали за уредување на ленти. Централен панел со детали за шиење. Етикета за лого на Skechers на централниот панел. Мека ткаенина на пети. Меморија од пена текстура и контурирана перница за удобност. Апсорбирајќи шок лесна и флексибилна мида. Флексибилна надлежна гума на влечење. машина за перење. Веган. Висина на пета од 1 инчи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне