• Свеж
Без граници јуниори од каризола од капчиња од капчиња

Без граници јуниори од каризола од капчиња од капчиња

DEN 639.20

Од стока
Во продавницата

Ставете ги на ова без граници камизол и гледајте како се вртат главите. Мека, слатка и романтична во чипка од капчиња, се одликува со V-вратл за лице и елегантно лушпа по полите. Тоа е дефинирање на фигурата без да биде премногу открива, и прави одлично дело за изјава кога го носите сами или слоевит за малку повеќе мистерија. Исклучиво на. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : V-врат. Затворање : пуловер. Ракави : без ракави со прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Alliver Crochet Lace; наредени; лушпа полите. Јуниори капчиња од тантела камизола од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне