• Свеж
Чудо на нација девојки од ракав за очила за очила, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки од ракав за очила за очила, големини 4- & плус

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Јас шпионирам нешто слатко за твоето мало девојче! Оваа чудо нација на врвот има детали за очите со ракави на ракави. Спарете го со омилените симпатични нација на симпатична чуда и таа е поставена! Стил на пуловер. Екипаж. Детали за очите на ракавите. 60% памук/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Девојчињата на девојчињата од чудо нација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне