• Свеж
Девет.

Девет.

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

Транзиција без напор од работа на викенди со девет. Високиот половината со појас за само-вратоврска создава ласкаво вклопување, додека ткаенината за истегнување и дизајнот на повлекување помагаат да ве одржуваат пријатно и да се чувствувате добро во текот на целиот ден. Сигурно да бидете одење во вашата гардероба. Материјал : 63% полиестер/33% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : тенок. Подигање и инсејм : високи; 26,5 ”Inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за хартија од хартија; само-вратен појас. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : јамки на ременот; исечена должина на глуждот; Истегнете ткаенина за удобно вклопување. Исечени панталони за половината на хартија за жени од девет.елегант.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне