• Свеж
Дух осветли цветни високи патики

Дух осветли цветни високи патики

DEN 448.00

Од стока
Во продавницата

Духовно платно - дајте му на вашето мало девојче забавен стил со овој светлосен дух патики од Универзал. Чевлите го карактеризираат нејзиниот омилен лик во Лаки во оваа кул бела патика. Плус, ова прекрасно странично уметничко дело покрај среќа и дух го прават ова најдобриот чевел во соседството. Чевлите имаат поставена обвивка и надворешна плоча што не се обележува. Исто така, има светло активирани со движење на надворешната страна, кои сигурно ќе станат моментален фаворит! Духовна среќна уметност. Лента за напојување со фиксни лакови на Gore. Платно горе. Полиестер наречен. Повлечете го јазичето. 3 Црвени светла во проucирна 1 боја од гума во боја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне