• Свеж
Диплома по рефлеј женски џогер со четкана обвивка и прилагодлива лента за влечење на половината

Диплома по рефлеј женски џогер со четкана обвивка и прилагодлива лента за влечење на половината

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Создадено за да ве задржи топло и удобно, овој џогер на Миси од 90 степени од Рефлекс е совршен за да останете или да работите надвор. Овие женски џогери се направени од мешавина од 83% полиестер и 17% спандекс за да ве одржат пријатни на каучот или во салата. Пар со кој било врв или качулка во зависност од тоа како изгледа вашиот ден. Материјал : 63% полиестер 32% рајон 5% спандекс. Грижа : Машинско миење. Земја на потекло : Направено во Кина. Големина : Моделот носи мала големина. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : Повлекување на затворање со влечење. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : четкани внатре, прилагодливо влечење, манжетен глужд, дишење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне