• Свеж
Чаир Хамстед Парсонс

Чаир Хамстед Парсонс

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Чаир на Хамстед Парсонс издвојува современ стил што ќе биде сигурен дека ќе го подобри изгледот на вашиот простор за јадење. Ова прекрасно детално столче е совршен додаток на вашата трпезарија и може да се користи како дополнително седење каде што е потребно во текот на домот. Чаир на Хамстејд Парсонс има траен тапацир, убаво поддржувач на седиштето и грбот, а дополнувањето на еспресо заврши со цврсто дрво нозе. Елегантен трим во боја на нокти во боја на месинг работи по прегледот на потпирачот за грб, како и основата на одмор на седиштето, давајќи му на ова столче дополнителен класичен допир. Чаир на Хамстејд Парсонс се продава индивидуално и е достапен во две тапацирани завршувања за да одговараат на вашиот вкус. Чаир на Хамстед Парсонс : Современи отворени кожни трпезариски столици со отворен бек. Прекрасни детали за трим на ноктите во боја на месинг на потпирачот за грб и основата на седиштето. Координацијата на темното дрво го заврши цврстото дрво нозе. Великодушно постепено седиште и потпирач за грб. Висина на седиштето : 19,5 ". Цврсто конструкција на дрво. Потребно е минимално склопување. Димензии : 19" W x 22,5 "D X 38" H. 1-годишна ограничена гаранција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне