• Свеж
Triple Triple Triple Triple на јуниори, слаби фармерки

Triple Triple Triple Triple на јуниори, слаби фармерки

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Тоа е Triple Button Skinny Jean со високо-половини што сте ги барале. Оваа пантолона ќе одговара на вашето тело, но сепак нуди совршена количина на истегнување за вашата удобност. 30 "Inseam High Rise Body Triple копче пред. Skinny Jean. Истегнување ткаенина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне